Nasza ekipa

Poznaj naszą spacerową ekipę, zarówno końską, jak i ludzką.

Konie towarzyszą nam od dawna. Przeszliśmy wspólnie długą drogę: od „jazdy konnej dla każdego” po nasze książki i warsztaty im poświęcone. Traktujemy je z szacunkiemi i zrozumieniem ich potrzeb, zarówno fizycznych jak i psychicznych. Mogą tak jak my mieć czasem zły dzień lub czegoś się bać. Nie są dla nas „maszynkami do jazdy”, ale stworzeniami obdarzonymi uczuciami, lękami i opiniami. Jedynymi osobami, które mogą jeździć na naszych koniach, są mali ludzie; nadal będziemy oferować przejażdżki w siodle dla małych dzieci jako zajęcie rodzinne. Działamy również jako miejsce warsztatów i organizujemy kursy, które pasują do naszego etosu, mając nadzieję na edukowanie jeszcze większej liczby osób na temat piękna konia jako zwierzęcia.

Ekipa końska

Czyli czworonożni partnerzy, którzy będą towarzyszyć Wam podczas spacerów. Niezależnie od złych doświadczeń, które niektóre z nich miały, wszystkie otworzyły się na nas, nauczyły się ufać i na nowo cieszyć życiem. Przez wszystkie lata, które przeżyliśmy razem, stały się dla nas członkami rodziny. Ufamy im, a one ufają nam.

Malwa
Malwa

ur. 2001, konik polski x niemiecki kuc wierzchowy

Melisa
Melisa

ur. 2006, półkrew arabska

Komańcza
Komańcza

ur. 2001, konik polski x sp

Łaciaty
Łaciaty

ur. 2000, koń huculski

Mistral
Mistral

ur. 2008, 3/4 krwi arabskiej

Erset
Erset

ur. 1995, koń arabski

Peron
Peron

ur. 2007, koń huculski

Paragon
Paragon

ur. 2007, koń huculski

Ekipa ludzka

Czyli my. Ci, którzy będą czuwać nad całością spaceru, wyjaśnią i pomogą w razie potrzeby, a także opowiedzą o koniach i ich życiu.

Kuba
Jakub Gołąb
Weronika
Weronika Sołkowska